درباره مهد کودک درباره ما

تقویم آموزشی

یک فعالیت روزانه را با ایجاد محیطی دل‌ نشین و آموزش محور در چرخه‌ی زمانی کودکان در مهد کودک می گنجانیم.

شکوفایی استعدادها

شادی و نشاط آموختنی نیست و شکوفایی استعدادهای کودک نیز نباید بدون در نظر گرفتن علائق او باشد.

آموزش صحیح

کلید اصلی شیوه تربیتی مناسب درک شخصیت خلق و خوی کودک است تا در کنار آن بتوانید استعدادها و تمایلات او را بهتر شناسایی کنید.

تغذیه مناسب

یک رژیم غذایی مغذی و متعادل یکی از مهم ترین نکات برای کودک در حال رشد است.

با توکل به ایزد منان و با یاری همکاران ، مشاوران ، و پرسنل هوشیار و زحمتکش ، “مهد کودک فرزندان آفتاب” به منظور و ارائه خدمات بهینه و بر اساس نیازهای جامعه با بکار گیری ابزار و تکنولوژی روز تاسیس گردید

تاریخچه فرزندان آفتاب

فرزندان آفتاب از بدو تاسیس كوشیده است تا پاسخگویی به نیازهای کودکان وشما سروران گرامی را در صدر برنامه هایش قرار دهد و به ایفای رسالت خویش در رشد و توسعه علم و فرهنگ جامه عمل بپوشاند.

هم اكنون نیز با درك تحولات دنیای جدید و اقتضائات جاری، با توسعه خدمات آموزشی در كنار شما و در خدمت شما هستیم.

من تو را دوست دارم ولی این کار تو را نمی پسندم: اگر می خواهید لفظی را به کودک بیاموزید، کار خوب و بد را برایش مشخص کنید. به او بیاموزید ما کار خوب و کار بد داریم ، نه بچه خوب و بچه بد. به رفتار ناپسند کودک اعتراض می کنید ولی محبت خود رااز او قطع نمی کنید.

به کودک خود نگویید : ندو و گرنه می افتی! علی رغم تمام توجه شما به محافظت از کودک، به کار بردن این نوع جملات باعث می شود کودک بیفتد، زیرا به او القا می کنید منتظرید که او به زمین بخورد و این برای کودکی که تلاش می کند مستقل باشد بسیار مضر است. بهتر است در این موارد بگویید: “قبل از دویدن از محکم بودن بند کفش هایت مطمئن باش.” در این صورت شما در مورد اشکال کفش صحبت کرده اید نه ناتوانی کودک.

فرزند شما هیچ‌وقت شجاع نمی‌شود اگر صدمه نبیند، هیچ‌وقت یاد نمی‌گیرد اگر اشتباه نکند و هیچ‌گاه موفق نمی‌شود اگر شکست نخورد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به مهدکودک فرزندان آفتاب می باشد.